Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблемы с установкой подписной формы созданной в SENDPULSE


Recommended Posts

Мной была создана подписная форма в  SENDPULSE для того, что-бы устанавливать на страницах блога нашего сайта.

Форма отображается. Но если после сохранения отрыть просмотр кода в редакторе, то код скрипта в редакторе искажается, появляются какие-то левые записи, которых скрипт формы не предусматривает.

 

Змінено користувачем ef1124465
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 часа назад, ef1124465 сказал:

Мной была создана подписная форма в  SENDPULSE для того, что-бы устанавливать на страницах блога нашего сайта.

Форма отображается. Но если после сохранения отрыть просмотр кода в редакторе, то код скрипта в редакторе искажается, появляются какие-то левые записи, которых скрипт формы не предусматривает.

 

шар хрустальный забыли приложить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 12.05.2020 в 10:04, Dimasscus сказал:

шар хрустальный забыли приложить

И что это бы значило?

Теперь у меня форма совсем не отображается, хотя в редакторе все ок на предпросмотре, если знаете что нужно делать, то пишите по сути.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, ef1124465 сказал:

И что это бы значило?

Теперь у меня форма совсем не отображается, хотя в редакторе все ок на предпросмотре, если знаете что нужно делать, то пишите по сути.

это значит что по вашему описанию нужно гадать о чем вы вообще. ссылку на сайт приложить сложно? скрины с описанием проблемы?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.