Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оформление заказа, убрать строку в форме подтверждения заказа


Recommended Posts

Добрый день ! Спасите1430071894_.thumb.JPG.187631346eb7946ad90299eab40761b1.JPG  

 

Не могу найти как убрать отображение для пользователя строки о доставке, уже голова кругом идет. Нужно просто что бы то что на скриншоте выделено не показывалось. Буду очень благодарен !

Змінено користувачем Boxic
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 минут назад, Boxic сказал:

Добрый день ! Спасите) Второй день не могу найти как убрать отображение для пользователя строки о доставке, уже голова кругом идет. Нужно просто что бы то что на скриншоте выделено не показывалось. Буду очень благодарен !

расширения/модули - учитывать в заказе - доставка - поставьте статус "Отключено"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вы мой спаситель !!! Я уже пересмотрел коды всех страниц, шаблонов, модулей итд... а тут просто тригер клацнуть ))) Спасибо огромное.

 

У меня это было тут: расширения - расширения - итоги заказа - доставка - отключить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.