Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать лого


Recommended Posts

Друзья, когда удаляю картинку с лого, в панели оно заменяется на название магазина, как можно полностью его убрать? в каком контроллере искать?

Змінено користувачем kenshikamuri
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15 хвилин назад, kenshikamuri сказав:

Друзья, когда удаляю картинку с лого, в панели оно заменяется на название магазина, как можно полностью его убрать? в каком контроллере искать?

зачем контролер?Там просто название выводится h1 тегом , в шаблоне header удалите

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот дело в том,что в шаблоне header ничего про это лого нету. Ни тегов <h1> ничего..

Но как я сейчас увидел оно где-то в коде меню

 

<a class="navbar-brand" href="">
          123
        </a>

Змінено користувачем kenshikamuri
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 минут назад, bodyak0 сказал:

зачем контролер?Там просто название выводится h1 тегом , в шаблоне header удалите

Да, действительно оно было в menu, я наконец-то нашел. Спасибо, ваш ответ мне помог понять где оно) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.