Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать способ оплаты


Recommended Posts

Здравствуйте. подскажите пожалуйста как убрать один из способов оплаты при выборе определенной доставки. например при выборе доставки "самовывоз" отключить способ оплаты "на карту"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 минут назад, almir сказал:

 

а самостоятельной правкой кода тут не обойтись? просто мне не нужно сложных связей. мне нужно всего лишь убрать один способ оплаты при одном способе доставки  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15 минут назад, kentst сказал:

а самостоятельной правкой кода тут не обойтись? просто мне не нужно сложных связей. мне нужно всего лишь убрать один способ оплаты при одном способе доставки  

 

Если вам проще делать костыли и хардкодить, чтобы потом через пару месяцев не вспомнить что и зачем вы делали, если понадобится добавить новый вариант, то можете и так поступать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vetroff сказал:

 

Если вам проще делать костыли и хардкодить, чтобы потом через пару месяцев не вспомнить что и зачем вы делали, если понадобится добавить новый вариант, то можете и так поступать.

в том то и дело что ничего меняться не будет и нужен всего один маленький допил

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.