Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужно в раздел Новинки вставить баннер


Recommended Posts

Здравствуйте. может кто подсказать, как можно в структуру блока новинки(подключен/выведен все через админку) справа разместить баннер, пусть даже баннер надо будет кодом прописать самому, не пойму какой twig файл отвечает за раздел новинки и соответственно куда там вставить.На скрине это просто дизайн. Заранее благодарю.

guiK-k3FD0s[1].jpg

Змінено користувачем AndreyMamaev
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 минут назад, almir сказал:

catalog/view/theme/ваша_тема/template/extension/module/featured.twig и соответственно туда там вставить

благодарю за ответ, уже хоть что-то, а если я скину вам этот файл вы можете в нем вставить пустой класс div?? как-нибудь назовите просто его, я структурно не пойму куда его вставлять, с этой CMS работаю впервые) я бы потом скачал файл с вашим div-ом и поиском нашел)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, AndreyMamaev сказал:

благодарю за ответ, уже хоть что-то, а если я скину вам этот файл вы можете в нем вставить пустой класс div?? как-нибудь назовите просто его, я структурно не пойму куда его вставлять, с этой CMS работаю впервые) я бы потом скачал файл с вашим div-ом и поиском нашел)

Не имеет значение CMS, ответы здесь

https://getbootstrap.com/docs/4.0/layout/grid/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 31.03.2020 в 18:20, almir сказал:

catalog/view/theme/ваша_тема/template/extension/module/featured.twig и соответственно туда там вставить

Здравствуйте, почему-то я добавляю свой div, но на сайте он вообще никак не отображается(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.