Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Отображение информации при пагинации


Evgenka

Recommended Posts

Ocstore 1.5.5.1

Спарсил цены на товар у конкурентов и хочу их вывести в списке товаров product_list.tpl

Создал новый столбец и вывел в нем необходимые мне данные вот так 

			  <?php	if(!empty($product['product_prices_cena_concurs'])){
                    			for ($i = 0; $i < count($product['product_prices_cena_concurs']); $i++){
								echo" <span style=\"border-bottom: 1px solid #ccc;display: block;\">";
								echo" <span style='float:left;'>";
                                echo $product['product_prices_cena_concurs'][$i]['storename'] ;
								echo" </span>";
                                if($product['product_prices_cena_concurs'][$i]['cena'] > 0) {
									if($product['product_prices_cena_concurs'][$i]['cena'] >= $prices_parser){
										echo '<b>'.$product['product_prices_cena_concurs'][$i]['cena'] . "</b><br/>";
										} else {
										echo" <b><span style='color:#C50908;font-weight: bold;'>";
										echo $product['product_prices_cena_concurs'][$i]['cena'] . "<br/><br/>";
										echo" </b><</span>";
										}
										} else {
										echo" ---". "<br/>";
										}
										echo" </span>";
                                  } 
								   } else {
									echo "Нет данных";
									}
                				?>

 

Но собственно при пагинациии и переходе на следующую страницу все пропадает, т.к. тут уже используется ajax, если я правильно понял.

Как вышеуказанный код правильно отобразить в <script id="productTemplate" type="text/x-jquery-tmpl"> что бы при пагинации страниц и использовании фильтров данные так же отображались?

Буду благодарен за помощь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.