Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Notice: Error: Table 'tets_1_5_3.customer_group_description' doesn't exist Error No: 1146


Savok32

Recommended Posts

Notice: Error: Table 'tets_1_5_3.customer_group_description' doesn't exist

Error No: 1146

SELECT * FROM customer_group cg LEFT JOIN customer_group_description cgd ON (cg.customer_group_id = cgd.customer_group_id) WHERE cgd.language_id = '1' ORDER BY cgd.name ASC in /var/www/xmain.ru/system/database/mysql.php on line 49

Захожу в аминки в настройки такая ошибка, кто знает как поправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Notice: Error: Table 'tets_1_5_3.customer_group_description' doesn't exist

Error No: 1146

SELECT * FROM customer_group cg LEFT JOIN customer_group_description cgd ON (cg.customer_group_id = cgd.customer_group_id) WHERE cgd.language_id = '1' ORDER BY cgd.name ASC in /var/www/xmain.ru/system/database/mysql.php on line 49

Захожу в аминки в настройки такая ошибка, кто знает как поправить?

Плюс ставлю сео про захожу в товар такая ошибка

Notice: Undefined index: seo_title in /var/www/xmain.ru/catalog/controller/product/product.php on line 131Notice: Undefined index: seo_h1 in /var/www/xmain.ru/catalog/controller/product/product.php on line 141Notice: Error: Unknown column 'sort_order' in 'order clause'

Error No: 1054

SELECT * FROM product_image WHERE product_id = '69' ORDER BY sort_order ASC in /var/www/xmain.ru/system/database/mysql.php on line 49

Это я все с 1.0.1 перенес на 1.5.3 точней БД перенес!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

устанавливаем новый движок сайта, заливаем туда старую БД.... запускаем install Жмем обновить и все)

я зашел в админку в хостинге и нажал обновить базу MySQL, вроде сейчас заработало, но тормозит жутко.

А по вашему совету.... это как сделать?

Мне по-новой скачать програмку и все по новой ставить?

Не могли бы вы написать подробнее. Заранее спасибо.

Спасибо, что откликнулись.

Вы знаете спустя 1 час сайт и админка заработали нормально.

Что это было я не пойму?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.