Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как импортировать каталог?


Recommended Posts

Есть каталог беговых дорожек, в нем содержаться хар-ки,описание,изображение модель, как это все адекватно импортировать>? пример могу в лс скинуть 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если самостоятельно, то нужен модуль импорта. Выбирать модуль следует в зависимости от количества товаров и имеющихся в файле данных. Ещё выбор может зависеть от того разовая это загрузка, или в дальнейшем нужно будет обновлять, например, цены и количество.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 часов назад, SALVADOR сказал:

Есть каталог беговых дорожек, в нем содержаться хар-ки,описание,изображение модель, как это все адекватно импортировать>? пример могу в лс скинуть 

в каком формате каталог? XLS? YML? XML? CSV?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

 

7 часов назад, ambalocha69 сказал:

в каком формате каталог? XLS? YML? XML? CSV?

 XLS , XLSX , как можно реализовать характеристики чтобы было как в описании? т.е ctrl C ctrl V

Змінено користувачем SALVADOR
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.