Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Руссификация модулей


sergey

Recommended Posts

Всем привет, установил модуль, а он на английском, хотел русифицировать, но в итоге получаю не читаемый текст. Делал в блокноте (сохранить как=utf-8), дримвефере. Посоветуйте как и в чём правильно русифицировать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всем привет, установил модуль, а он на английском, хотел русифицировать, но в итоге получаю не читаемый текст. Делал в блокноте (сохранить как=utf-8), дримвефере. Посоветуйте как и в чём правильно русифицировать?

используй notepad++ ... кодировки > кодировать в UTF-8 (без BOM)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...
  • 4 months later...

Вопрос по той же теме:

Сделал в подвале в разделе extra (дополнительно) две ссылки. Для этого редактировал файл футера. Внес туда две обычные ссылки, а не ссылки на системные файлы. Соответственно они у меня не показываются. Точнее, вместо кириллицы вылезло непонятно что.

Попробовал бы написать на английском, но как сделать перевод не знаю. У меня a href ссылка, а там формат перевода везде такой - text_extra. У меня такого не получится.

Нужна помощь.

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.