Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать иконку скидки в карточке товара


Recommended Posts

Здравствуйте! Прошу знающих людей подсказать, как убрать иконку со скидкой в карточке товара? Смысл в том, что у нас скидка на товар от 1 шт. 25% скидка а от покупки 6 штук. скидка 50% и когда я в карточке заполняю скидку от 1 шт. 25% а от 6 штук скидка 50% то в карточке иконка отображается вообще как 33% 

Как решение думаю просто убрать икноку скидки.

Screenshot_2.png

Змінено користувачем Dmitrycavina
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.02.2020 в 15:06, Dmitrycavina сказал:

Здравствуйте! Прошу знающих людей подсказать, как убрать иконку со скидкой в карточке товара? Смысл в том, что у нас скидка на товар от 1 шт. 25% скидка а от покупки 6 штук. скидка 50% и когда я в карточке заполняю скидку от 1 шт. 25% а от 6 штук скидка 50% то в карточке иконка отображается вообще как 33% 

Как решение думаю просто убрать икноку скидки.

Screenshot_2.png

какой плагин испольщуите, можно или там поправить что бы все как нужно отображалось или же тупо через CSS скрыть ....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.