Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Улучшить скорость сайта


Recommended Posts

Здравствуйте.

У меня интернет-магазин на движке opencart pro 2.3 . https://magazinufedora.com

Конфигурация сервера

Базовая конфигурация:              Intel® Core™ i7-6700 Quad-Core Skylake - 4 ядра, 32 GB DDR4 RAM, 2 x 500 GB 6 Gb/s SSD

Операционная система:            CentOS 7 64 bit

На сайте сейчас товаров 200391, производителей 1181, категорий 1277

Сервер Германии.

Я нахожусь на территории Украины.

 

На данный момент скорость сайта pagespeed insights на мобильной версии составляет 14 на ПК 42

Мне необходимо, что бы все страницы сайта по рейтингу как на мобильной версии так и на ПК версии были выше 55

Ожидаю ваши предложения и цены за данную работу.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Попробуйте на время переключить на стандартный шаблон опенкарта, если будет загружаться удовлетворительно, то будет смысл искать и править ошибки способствующие длительной загрузке сайта. Часто разработчики шаблонов/модулей придумывают велосипед, что замедляет загрузку, особенно если товаров много.

Я могу предварительно посмотреть, если проблему удастся решить, то стоимость будет 5000 руб. Оплата по факту выполнения работы.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.