Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работает меню выбора языка установки


Recommended Posts

Здравствуйте! Прошу помочь разобраться. При новой установке не работает выпадающее меню выбора языка, кнопка при наведении курсора реагирует затемнением но не нажимается. 

 

Установка версии 3.0.2.0 на vds сервер.         Isp manager 5. Php 7.1, Curl. Apache, Ioncube, права - все настроено.

 

Недавно ставил эту версию ocstore на аналогичный сервер, но у другого хостера и проблем не было, а сейчас переехал на фёствдс и на ровном месте такая проблема возникла. Скорее всего не хватает какого-то модуля или настроек на сервере. Поддержка пока не может понять в чем дело.   

 

2019-12-27_17-05-28.png

Змінено користувачем zelrvs
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


С русским, в том то и дело. Причем я эту же сборку ставил уже на другом сервере, только другого провайдера и проблем не было

2019-12-27_17-41-46.png

Змінено користувачем zelrvs
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 27.12.2019 в 19:38, zelrvs сказал:

С русским, в том то и дело. Причем я эту же сборку ставил уже на другом сервере, только другого провайдера и проблем не было

Я посмотрел код. Вообщем там в файле install/cli_install.php задается папка с языками, а затем в файле install/controller/common/column_left.php по ней пробегается и из этого и получаются доступные языки установки.

install/cli_install.php:

define('DIR_APPLICATION', str_replace('\\', '/', realpath(dirname(__FILE__))) . '/');
define('DIR_LANGUAGE', DIR_APPLICATION . 'language/');

install/controller/common/column_left.php:

$languages = glob(DIR_LANGUAGE . '*', GLOB_ONLYDIR);
		
foreach ($languages as $language) {
	$data['languages'][] = basename($language);
}

Т.е. надо проверить правильно ли задан пусть до места расположения языков и существуют ли они вообще. Затем может проблема в правах на папку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.