Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хочу изменить оформления заказа


V1tya

Recommended Posts

Я хочу изменить способ заказа, что бы когда нажать кнопку "оформить" меня перекидывало на станицу где расписано как оформить заказ, гиперссылку сделать, только когда я смотрю исходный код страницы, я нашел что изменить нужно, а в шаблоне найти не могу, там php,разобраться не могу.

Вообще возможно так сделать?

post-26650-0-50842600-1354741167_thumb.png

post-26650-0-99646200-1354741560_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я хочу изменить способ заказа, что бы когда нажать кнопку "оформить" меня перекидывало на станицу где расписано как оформить заказ, гиперссылку сделать, только когда я смотрю исходный код страницы, я нашел что изменить нужно, а в шаблоне найти не могу, там php,разобраться не могу.

Вообще возможно так сделать?

если не ошибаюсь то вам нужно здесь поковырятся catalogviewthemedefaulttemplatecheckoutcart.tpl
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вам в код кнопки нужно вставить ссылку на статью наверное, или как вы видите страницу после нажатия кнопки "оформить" ?

поддерживаю Garry без адреса сайта тут сложно сказать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.