Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ocfilter opencart 3 не фильтрует


rus456

Recommended Posts

ocfilter не фильтрует появляется кнопочка когда например передвигаешь цену нажимаешь на нее там ссылка на ту же страницу но с дополнительным параметром.
&filter_ocfilter=p:12000-52929
и все в коде копался копался и даже намека не увидел на код который бы в нужный массив $data['products'] складывал нужную информацию о товаре столько доп функционала а главного нету или я что то делаю не так подскажите где этот функционал не могу найти его в коде
В теории он долежн быть в странице catalog/controller/product/category там есть отдельные вставки но обсалютно бесполезные типо мета дескрипшн мета кейворд и прочей брехни даже есть хлебные крошки а самого главного нету... 
никак не могу починить и еще на ползунке цена на кнопке как бы я цену не менял остается всегда одно и тоже количество товаров
Подскажите пожалуйста бьюсь уже неделю навреное с этим с опенкартом работаю в общем меньше месяца

ocfilterproblemi.jpg

Змінено користувачем rus456
не добавил скрин
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.