Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Корректировка формы заказа


Recommended Posts

Здравствуйте! По умолчанию в Opencart форма для ввода телефонного номера при нажатии на поле выдает окно с заготовкой под номер телефона
ну и далее если нажать на заготовку, то она оказывается в поле ввода номера.
Как скорректировать эту "заготовку " пот телефонный номер (+7 впереди добавить) ? Я попробовал удалить атрибут name="telefone" , и в файле checkout.php присвоил entry_telephone (тот самый который идет в атрибут 

placeholder="<?php echo $entry_telephone; ?>"


у тега <input>)- вместо слова "Телефон" символы: '+7 (___) ___-__-__' 

то есть получился вот такой код : 
 

<input type="text" value="<?php echo $telephone; ?>" placeholder="<?php echo $entry_telephone; ?>" id="input-payment-telephone" class="form-control" />


 

$_['entry_telephone']                = '+7 (___) ___-__-__';


 

Но при этом сайт стал ругаться на ошибку json в поле телефона. 

Я так понимаю это из за того что я убрал атрибут name. потому как когда вернул его, ошибка исчезла. Проблема в том что этот атрибут опять дает ненужную заготовку.  
 

Подскажите пожалуйста что сделать чтобы было либо в выпадающем окне заготовка с  +7, либо чтоб этого выпадающего окна не было, но при этом name="telefone" остался у 

<input>


На скрине 1 нынешний результат, на 2 и 3 варианты того к чему стремлюсь.

 

 


 

 

 

 

Снимок экрана 2019-11-11 в 14.23.02.png

окно2.jpg

окно3.jpg

Змінено користувачем maneger
постскриптум
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.