Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Доставка подарочного сертификата


SpideR

Recommended Posts

Добрый день.

При покупке "Подарочного сертификата" при оформлении заказа возможно указать только вариант оплаты. Доставка отсутствует.

Возможно ли вывести варианты доставки при заказе подарочного сертификата?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подарочный сертификат после оплаты приходит по мылу, тому, кому его купили. Точнее, админ магазина вручную инициирует отправку сертификата из админки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подарочный сертификат после оплаты приходит по мылу, тому, кому его купили. Точнее, админ магазина вручную инициирует отправку сертификата из админки.

Да, я в курсе. Но мне необходимо именно оформление сертификата как обычного товара.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

В способах оплаты "Оплата при доставке" тем не менее присутствует и при формировании заказа номер сертификата отправляется сразу же на электронную почту. Фактически бесплатно уходят сертификаты. Как справить это? Полагаю нужно закрыть этот метод оплаты для подарочных сертификатов

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.