Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Фильтри на сайте


Recommended Posts

Здраствуйте! 

Не отображается созданные мной фильтри товаров, ocStore 3.0.2.0

Помогите пожалуйста, хотела сделать фильтры на товары, создала 3 группы фильтров, и добавлять значение туда, и добавила в схему категория. Но почему-то на странице не показываются эти фильтры, а прописаны фильтры, которые я не прописывала, все взяты из описание товара. (я так думаю)

Не судите строго, но не могу разобратся.

Спасибо заранне за ответ)

Вот пример, эти фильтри я не прописувала, а они есть, не знаю откуда.

1918601134_.jpg.ba9c1a884e9909237537e1b6523c40b8.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


40 минут назад, EvgeniaOstrovska сказал:

Не отображается созданные мной фильтри товаров, ocStore 3.0.2.0

 

возможно у Вас на данный момент отображаются данные из какого-то модуля-фильтра.

не знаю, правильно ли Вы всё сделали там по инструкции Опенкарта, но для Опенкарт 3 еще надо бы очистить кеш в настройках разработчика - https://prnt.sc/lf0ywm

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Удалила другой модуль фильтра и все работает, только теперь почему то если написано анг. языком  то перевелось на русский, само по себе(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.