Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вопрос по импорту csvproductimportver.2.2.4


mozerov

Recommended Posts

Помогите, плз. Всю голову уже сломал. Использую OcStore 1.5.3.1. Скачал модуль для импорта csvproductimportver.2.2.4. Прайс из икселя сохраняю в csv. Удаляю пустые строки в начале и в конце через Notepad++. Там же меняю кодировку на UTF-8 без BOM. Выбыраю при импорте нужные мне столбцы из прайса. Все импортируется правильно. НО нужно чтобы был модуль ПРОИЗВОДИТЕЛИ. Ставил 100 тыщ. модулей. Но все равно в производителях ничего не отображается. Если я через админку захожу в производители. Выбираю любого, открываю и просто сохраняю (ничего не меняя) - почему то именно этот производитель появляется в списке. Если бы 1 раз прайс загружать - все ок. 30 минут личного времени и все ок. Но прайс будет обновляться каждый день - соответственно "производители" будут всегда слетать. Очень буду благодарен за помощь...

csvproductimportver.2.2.4.zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.