Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Управление магазинами


Recommended Posts

Можно ли на опенкарт управлять магазинами (согдавать, удалять). Установил ocStore v1.5.3.1, зашел в "Управление магазинами". У меня создан 1 магазин: http://localhost/newmagaz/ , хочу ещё один. Что мне нужно сделать?

Как я понял, нужно нажать кнопку создать и через слеш указать директорию, где я хочу разместить магазин, я указал http://localhost/newmagaz/1/ Сохранил, но ничего не получилось, директория не создалась и магазина нет. Я что-то не так сделал однозначно, как же создать новый магазин, можете помочь?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


директорий создавать не нужно! нужно указать на ту же деректорию где основной магазин!

а вобще прежде чем создовать тему стоило бы воспользоватся поиском по запросу мультимагазин

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 11 months later...

директорий создавать не нужно! нужно указать на ту же деректорию где основной магазин!

а вобще прежде чем создовать тему стоило бы воспользоватся поиском по запросу мультимагазин

 

Ввел в поиске на форуме запрос "мультимагазин" и ничего не нашел ((

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.