Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено {config.php: пути}] При переносе с одного хоста на другой


Гість

Recommended Posts

opencart 1.5.3.1

При переносе с одного хоста на другой сайта, следующая ошибка:

Warning: require_once(/var/www/vhosts/site.ru/system/startup.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/site.ru/index.php on line 20

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/var/www/vhosts/site.ru/system/startup.php' (include_path='.:') in /var/www/vhosts/site.ru/index.php on line 20

Пути, права на папки, хост все прописали верно и подключение к БД.

Куда копать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Пути точно правильно прописаны? Данный кусок кода (20-я строка) относиться к Register Globals. Собственно думаю надо в этом направлении копаться...

Исправил, теперь этой ошибки нет

Теперь ошибка Error: Could not load database file mysql!

Хотя все в подключении прописал 100% првильно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Хотя все в подключении прописал 100% првильно

О путях ты так же писал... Лучше перепроверь! Некоторые хосты используют не стандартный localhost . /system/database/mysql.php - права какие выставлены?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

​Проблема решена. Вот и у меня похожая проблема, тоже не знаю куда копать:

Warning: require_once() [function.require-once]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in //site.ru/public_html/index.php on line 15Warning: require_once(http://site.ru/public_html/system/startup.php) [function.require-once]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in //site.ru/public_html/index.php on line 15Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'http://site.ru/public_html/system/startup.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in //site.ru/public_html/index.php on line 15
Змінено користувачем afwollis
[code]
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 months later...

Вчера сам переносил сайт с одного на другой хост, тоже такое было, так что как сказали выше - проблема определенно в путях. Сразу скажу, что помимо конфига "сайта" , есть ещё конфиг и для админки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.