Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не устанавливаются модули


Recommended Posts

У меня на ocStore 3.0.2.0 перестали загружаться модули. Раньше всегда устанавливались, а сейчас нажимаю "Загрузить", выбираю модуль с наименованием соответствующим шаблону (*.ocmod.zip) но загрузка модуля не происходит, а появляется сообщение "Не найдены во временной папке" и ничего не устанавливается. В логах в админпанели никаких ошибок не зафиксировано. Помогите, пожалуйста!blob.thumb.png.47a178aef7afafe0a2192b167e46511d.png 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А из какого каталога должен их подгружать? Можете подсказать? Может при деинсталляции "плохого" модуля была удалена папка из которой ocStore хочет загрузить модуль? или нарушены права доступа к ней?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Обратился за помощью к своему хостеру. Спасибо ребятам помогли, устранили проблему, сейчас всё работает!

В чем была причина, пока мне не ответили.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.