Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

как сделать картинку доступной из браузера?


siniy

Recommended Posts

картинки в OpenCart хранятся /image/data/

но если я пытаюсь открыть картинку по этому адресу, то ничего не получается, пишу ссылку в браузере:

http://мой_магазин.in.ua/image/data/Подпапка/Подпапка1/Подпапка2/имя_картинки.jpg

Но картинка не открывается, пишет в браузере

Not Found

Как и что можно сделать, чтобы картинки были доступны по ссылке, или какой другой путь указывать к картинке, так как я так понимаю если указывать путь вида как я привел, то будет картинка без ватермарка, а как получить ссылки на мои картинки, чтобы они были с ватермарком?

Зачем все это нужно, хочу свои товары представить на стороннем рессурсе, там требуется предоставить линки на товары, вот хочу им предоставить и желательно линки на картинки с ватермарком (ватермарк на сайте стоит и работает), но не могу понять как?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


точно, открывает, я брал ссылку которая из папки кеш, а там имя картинки переименовывается, а я не заметил

А как то можно получить ссылки на картинки с моим внутренним ватермарком магазинным?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.