Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Всем доброго дня. 

Ситуация следующая: 

Сгенерировал ЧПУ к категориям и товарам, но почему-то работает только в одной категории, а в других нет, хотя у них тоже всё прописано. Логично пологать, что SeoPro работает, т.к. есть категория, где ЧПУ рабочее ( Мебель для ванной). Смотрел на форуме, не нашёл решения вопроса. Кто-нибудь сталкивался, в чем может быть причина? Либо, может поделиться веткой, где решали этот вопрос? 

 

image.png

image.png

image.png

image.png

Змінено користувачем 18ynitazov
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15 минут назад, 18ynitazov сказал:

Кто-нибудь сталкивался, в чем может быть причина?

кеш очистить сеопро

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Да, простите, забыл отписаться. Системный кеш чистил, кеш seo менджер чистил, кеш браузера чистил. Кеш сеопро, насколько знаю ( могу ошибаться, обязательно поправьте, если не так) чиститься 1 раз в час. Проблема, актуальна со вчерашнего дня.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.