Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывести модуль как категорию


Valenti

Recommended Posts

Всем доброго! Такой вопрос: как можно с админки вывести модуль "Новые поступления" как категорию? Все дело в том, что я админ, а не разработчик. Соответственно, доступа к корневой системе нет, только полностью административная часть

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20 минут назад, Valenti сказал:

Всем доброго! Такой вопрос: как можно с админки вывести модуль "Новые поступления" как категорию? Все дело в том, что я админ, а не разработчик. Соответственно, доступа к корневой системе нет, только полностью административная часть

 

1. Создайте в схемах дополнительную схему Категория - новые поступления

2. Создайте категорию "Новые поступления" во вкладке дизайн выберите схему "Категория - новые поступления"

3. В схему "Категория - новые поступления" в месте, в котором надо показывать установите модуль "Новые поступления" 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.