Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как узнать ссылку на фото товара без ватермарка


hon2012

Recommended Posts

Заполняю свой магазин товаром этого поставщика, но не могу вытянуть картинку товара без водяного знака.

 

Ссылка на товар поставщика:    ______www.ibis.net.ua/ua/products/details/spinning-shimano-spinning-forcemaster-bx-210-mh-21m-14-40g/

 

 

Змінено користувачем hon2012
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 minute ago, nikifalex said:

воровать нехорошо, тем более когда вы еще и не умеете

 

1) Этот сайт является поставщиком и если я продаю их товар - то почему не могу взять у них картинку без их водяного знака

2) Они сами у других сайтов постоянно берут фотки. Все в инете друг у друга берут фотки.

3) Фотки этих товаров не проблема найти в инете, но т.к. это товар именно этого поставщика, то у него пройдясь по категории быстрее всего можно собрать фотки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, hon2012 сказал:

Этот сайт является поставщиком

 

Ну так и попросите у них эти фотки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

2 minutes ago, mazein said:

 

Ну так и попросите у них эти фотки

 

у них масса ресселеров таких как я - и их менеджеры не горят желанием скидывать фотки всем на флешки. Вообще они не заморачиваются никак. Даже не дозвонишься к менеджеру отдела ритейла

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 часов назад, hon2012 сказал:

 

у них масса ресселеров таких как я - и их менеджеры не горят желанием скидывать фотки всем на флешки. Вообще они не заморачиваются никак. Даже не дозвонишься к менеджеру отдела ритейла

А шожэ делать?
Можно писать на почту например.
Можно скинуть факс.
Можно на пейджер.
Можно в вибер\вуззап\телегу

Змінено користувачем splka
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.