Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Загрузка товаров на сайт csv или xml


Eldarion

Recommended Posts

Добрый вечер!

 

Необходимо загрузить ассортимент поставщика на сайт. Поставщик предоставляет выгрузку в формате xml или csv. Потом загруженные товары надо будет как-то сконектить с остатками, но проблема в том, что это постельное белье и у одной модели существует несколько размеров, но в файле остатков уникальных артикулов нет и как всё это сопоставить я не знаю. Нужен человек который поможет во всем этом разобраться и настроить загрузку остатков без танцев с бубном).

 

Загрузка так же возможна по api, но боюсь адекватно это реализовать будет сложно.

 

Пример файлов для загрузки вышлю в лс. Желательно, чтобы у исполнителя была возможность общаться голосом по скайпу.

 

Версия ocStore 2.3.0.2.3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.