Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оптимизация


Recommended Posts

Как это исправить? Хеелп плиз В кампьютерной версии все хорошо но немешало бы чуть чуть подвинуть карту а в мобильной вообще ужас и я не знаю что делать2BB3ork79uw.thumb.jpg.719904acc3d10601265d284e8517db5e.jpg

1111.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, d3x0r25655 сказал:

Как? тут даже не пиксели

11.PNG

<iframe src="https://yandex.ru/map-widget/v1/-/CBF-FNAscB" width="100%" height="400" frameborder="1" allowfullscreen="true"></iframe>

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, stickpro сказал:

<iframe src="https://yandex.ru/map-widget/v1/-/CBF-FNAscB" width="100%" height="400" frameborder="1" allowfullscreen="true"></iframe>

 

 

Все спасибо вам большое!!! а как добавить на эту яндекс карту кнопку "Маршруты" а то она пропала с карты?((

Змінено користувачем d3x0r25655
не корректно сформулировал
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 минут назад, d3x0r25655 сказал:

Все спасибо вам большое!!! а как добавить на эту яндекс карту кнопку "Маршруты" а то она пропала с карты?((

тогда вам нужно вернуть ваш вариант карты не через iframe а через JS и 500 поменять на 100%

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, stickpro сказал:

тогда вам нужно вернуть ваш вариант карты не через iframe а через JS и 500 поменять на 100%

Подскажите мне где эти файлы JS находятся на Я.Карту чтобы я мог их отредактировать на OpenCart просто я в конструкторе яндекс карт сделал карту и вставил этот скрипт мне там еще нужно где маршруты переделать цвет шрифта там белый стоит и когда на белом поле пишешь буквы не видно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


еще одна проблема в том что когда на этой яндекс карте открываешь в приложении Я.карт он открывает приложение и снова перебрасывает в браузер почему так? не знаю:-?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.