Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как настроить способ доставки в зависимости от адреса


Recommended Posts

У меня опенкартпро, на него нью стор и симпл. Хочу чтобы при оформлении заказа отображалась стоимость доставки в зависимости от введенного пункта жительства для многочисленных пригородов СПб. То есть если клиент вводит Колпино или Пушкин, Зеленогорск, стоимость доставки менялась.

 

Прописал географические зоны. При этом при добавлении зоны нет возможности выбрать Ленобласть - в поле выбора региона написано "все зоны" и ничего не выбирается. 

 

В модулях доставки есть конструктор доставки. Там прописал метод 1 Доставка в Пушкин, метод 2 в Колпино, но непонятно как это теперь настроить в симпле. 

 

Что делать? По Спб стоимость доставки единая, по пригородам естесственно нет. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


что у вас за модуль доставки?
за видимость того или иного метода доставки отвечает он сам и Симпл тут ни при чем
у автора Симпл есть еще модуль Filterit вот в нем можно создавать свои методы и задавать им различные условия видимости

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.