Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Без потери позиций


Recommended Posts

Добрый вечер!
Как вообще делают новые магазины без потери позиций в гугле или яндексе? Возможно?
Есть старый сайт на джумле или вп, хочу перенести на окстор 2.3. Как такое реализовать?

Змінено користувачем appleuastore
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, appleuastore сказал:

Добрый вечер!
Как вообще делают новые магазины без потери позиций в гугле или яндексе? Возможно?
Есть старый сайт на джумле или вп, хочу перенести на окстор 2.3. Как такое реализовать?

 

Делать парсером либо миграцию + если у joomla или wp есть чпу то и чпу можно вытащить 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

у меня алгоритм такой:

0. анализ базы данных старого сайта (донора) на наличие всех данных для переноса:

  • URL
  • Название товара (H1)
  • Title
  • Meta description
  • Meta keywords
  • Main content description
  • Images\Video
  • Tags
  • Price
  • Attributes
  • Parent catalog

1. Разработка логики переноса, если возможно - то экспортёром (CSV\XML\XLS...), если нет - то ручками, с точным придерживанием иерархии

2. Реализация на тестовом домене\поддомене

3. перенос с сабдомена на базовый (при наличии доступа к панели хостинга, делаею в течении пол часика)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.