Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день, подскажите как реализовать чтобы страницы с каталогом товара при неправильной сортировке выдавали 404, к примеру сейчас отдает 200 и открывает страницу каталога
https://demo.ocstore.com/desktops/?limit=46596596565654 - должно быть 404
https://demo.ocstore.com/desktops/?sort=pppppd.name&order=ASCsdfgsdjhgjhd - должно быть 404

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


зря волнуетесь, в этом нет никакого смысла, так как подобных ссылок на сайте нет и поисковик их не будет индексировать.
Я Вас наверное удивлю, но вы можете написать любую хрень после знака ? и это будет 200 страницей, и ничего - миллионы сайтов отлично работают (даже амазон) и никакой шлак не индексируется.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 минут назад, Einshtein сказал:

и никакой шлак не индексируется

Если кто то копирнет неправильную ссылку и куда нибудь встанет, то яндекс ее скушает и выдаст NA - 404

 

Я один раз в инстаграме в описание под фото разместил ссылку и рядом смайлик (сайт:cool:), так яндекс ее тоже пытался добавить в индекс, вместе со смайликом и выдал 404

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.