Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выполнить работы по сайту Opencart 3.0.2


Recommended Posts

сейчас у вас вообще при переходе на 3 уровень, к примеру Торговое освещение-Мониторы выдает ошибку по фильру

Цитата

Fatal error: Uncaught Twig_Error_Loader: Unable to find template "mlights/template/extension/module/ocfilter/module.twig" (looked into: /home/host1696344/led-technolodgy.ru/storage/modification/catalog/view/theme, /home/host1696344/led-technolodgy.ru/htdocs/www/catalog/view/theme). in /home/host1696344/led-technolodgy.ru/htdocs/www/system/library/template/Twig/Loader/Filesystem.php:215 Stack trace: #0 /home/host1696344/led-technolodgy.ru/htdocs/www/system/library/template/Twig/Loader/Filesystem.php(139): Twig_Loader_Filesystem->findTemplate('mlights/templat...') #1 /home/host1696344/led-technolodgy.ru/htdocs/www/system/library/template/Twig/Environment.php(312): Twig_Loader_Filesystem->getCacheKey('mlights/templat...') #2 /home/host1696344/led-technolodgy.ru/htdocs/www/system/library/template/Twig/Environment.php(378): Twig_Environment->getTemplateClass('mlights/templat...', NULL) #3 /home/host1696344/led-technolodgy.ru/storage/modification/system/library/template/twig.php(42): Twig_Environment->loadTemplate('mlights/temp in /home/host1696344/led-technolodgy.ru/htdocs/www/system/library/template/Twig/Loader/Filesystem.php on line 215

по поводу ТЗ

1. пока не смотрел конкретно где и что но думаю можно исправить.

2. надо точно смотреть что за ошибка и потом уже от этого танцевать

3.не увидел какие ссылки не кликабельны, вроде все кликается

4. вообще полтергейс ))) у вас стоит 3, а судя по ссылке что вы дали на мод, вы в нее запихали мод от 1.5 версии ))) и насколько я знаю под 3 нет версии, но в принципе вопрос решаемый

5 и 6 пункт, надо смотреть конкретно

7 по этому вопросу лучше к автору модуля, он быстрее поможет

 

если интересно, пишите в личку, обговорим конкретику

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.