Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Проблема с выгрузкой товаров в Google Merchant. У меня установлены следующие модули: 

google_base, fast_sitemap  ну и экспорт товаров в яндекс маркет.

http://joxi.ru/Dr84Jvac4Wv0pr

 

Выгружать с помощью google_base не получается. 

 

Выдает вот это get-attachment?id=3284509&commentId=10872052&attachmentId=1380518

 

 

Тех/поддержка хостинга говорит: Проблема с отображением заключается в несоответствии кодировки. Вам необходимо привести все к единой кодировке UTF-8.

 

В яндексе я выгружаю товары стоимостью более 2000руб. Для уменьшения нагрузки на сервер у меня отдельно формируется фид раз в сутки, и яндекс качает его когда хочет. В гугл необходимо сделать так же, но хочу попробовать выгружать все товары. И чтобы была возможность принудительно/быстро обновить фид когда потребуется. 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.