Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как найти модуль, плагин, скрипт...


AndreyIvanov

Recommended Posts

В некоторых интернет-магазинах по продаже лакокрасочной продукции используется модуль для подбора цвета. Примеры сайтов: farbaland.com/color/kraskinadivane.ru/podbor-tsveta наверняка есть и другие. Судя по стилизации и интерфейсу модуль один и тот же.

Как его найти? Не знаю, платный он или бесплатный, или его скопипастили друг у дргуа...

Ума не приложу по каким критериям искать. По запросам подбор цвета онлайн + краска  и т.д. его не находит. Может кто сталкивался с таким, подскажите.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, nikifalex сказал:

добивайтесь у них https://coloriter.com/color/auth.php

это их скрипт подбора

Был там, контактов каких либо даже за паролем нет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@AndreyIvanov хоть вы и проигнорировали мой вопрос, напишу, есть готовый модуль, немного не так как на демо, что вы дали ссылки, но можно использовать под ваши нужды. если конечно я правильно понял что выбранные цвета просто ложатся в корзину и отправляются менеджеру и покупателю.

кстати, у приведенных вами примеров, адаптивность, как у кирпича аэродинамика )))

Змінено користувачем kolobokman
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.