Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль меню


Svekla

Recommended Posts

Подскажите, есть ли такой модуль меню, который бы никак не был связан с категориями сайта? Т.е. допустим у меня есть категория с подкатегориями сайт/шкафы/шкафы угловые/шкафы угловые с зеркалом и т.д. Получается очень большая вложенность, мне бы хотелось это избежать и сделать так чтобы адрес выглядел так сайт/шкафы угловые с зеркалом, но при этом что бы  в меню отображалось что шкафы угловые с зеркалом это подкатегория шкафы угловые и тд.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вложенность то будет одна если вы сделаете общую категорию шкафы,а уже ее поделите на подкатегории  1.угловые 2.угловые с зеркалом итд. Разьве не так?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, tgorod сказал:

Вложенность то будет одна если вы сделаете общую категорию шкафы,а уже ее поделите на подкатегории  1.угловые 2.угловые с зеркалом итд. Разьве не так?

Да так) но мне так не нужно) мне нужно чтобы была 1 вложенность, т.е. подкатегорий не будет, но в меню должно отображаться как подкатегория

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.