Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

возвращение на предыдущую страницу в opencart


Recommended Posts

Возвращение на предыдущую страницу в opencart.Ребята подскажите пожалуйста ,такая проблема у меня с шаблоном ,при выходе из карточки товара откидывает не на шаг назад(на предыдущую страницу )а к самому началу ,например 8-я страница категории ,заходишь в товар ,а когда выходишь скидывает на первую страницу).Как сделать чтоб возвращало на 8-ю к примеру ,тоесть не в начало откидывало а на предыдущую просмотренную страницу.Система opencart 3.0.2.0

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


33 минуты назад, Romario079 сказал:

Возвращение на предыдущую страницу в opencart.Ребята подскажите пожалуйста ,такая проблема у меня с шаблоном ,при выходе из карточки товара откидывает не на шаг назад(на предыдущую страницу )а к самому началу ,например 8-я страница категории ,заходишь в товар ,а когда выходишь скидывает на первую страницу).Как сделать чтоб возвращало на 8-ю к примеру ,тоесть не в начало откидывало а на предыдущую просмотренную страницу.Система opencart 3.0.2.0

<a onclick="javascript:history.back();">назад</a>
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 06.06.2018 в 19:16, Romario079 сказал:

А как это адаптировать?

Да не нужно вам ничего адаптировать.

Вам нужно разобраться почему у вас неправильно так работают хлебные крошки или как вы назад возвращаетесь?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.