Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Отображение товара в категориях


Recommended Posts

А возможно ли сделать, чтобы отображалось по 4 или 5 товаров в ряд, а не по 3?

И, чтобы по умолчанию, отображалось не 15, а большее из возможных, число товаров?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


И, чтобы по умолчанию, отображалось не 15, а большее из возможных, число товаров?

Это можно в админке отрегулировать.

Я сделал так, как написал товарищ cmd

Ещё можно брутально в <head> добавить <script type="text/javascript">$(document).ready(function() { display('grid'); });</script>

У меня шаблон дефолтный, версия 1.5.2 - товары выводятся сеткой по 5 в ряд, но необходимо по 4, как это сделать через CSS?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня шаблон дефолтный, версия 1.5.2 - товары выводятся сеткой по 5 в ряд, но необходимо по 4, как это сделать через CSS?

Увеличте ширину блока товара так чтобы их вмещалось на страницу 4. Насколько я помню там блоки реализованы дивами с левым флоатом. Поэтому нужно либо увеличить ширину блока либо прописать для блока маргины, так чтобы 5 блоков не вмещалось, а вмещалось ровно 4

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.