Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Мутные изображения


Recommended Posts

Как сделать чтобы загружаемые изображения были четкими? Фотографии товара обрезал в фотошопе, загрузил и они все помутнели. Версия ocStore 2.3.0.2

Нашел такое: system/library/image.php

в этой строке - public function save($file, $quality = 90)  90 изменил на 100 но ничего хорошего от этого не произошло.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Только что, rozario888 сказал:

В какой разрешении и размере загружаете? 

Я вот лого недавно загружал, четкость появилась только при 500 на одну сторону

 

3000 на 2000 jpg 680kb

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У вас размеры в модулях вывода и в шаблоне верно стоят? Смотря какой шаблон - возможно не правильно указаны размеры - вот и последствия - которые решаются без танцев с бубном.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Главное чтобы в браузере не был включен режим экономии трафика или оптимизация изображений для экономии оперативной памяти , а то все картинки мутные будут.

Я себе на этом лоб уже разбил, неделю е...ся а они все мутные, пока на компе у жены не увидел что все норм. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.