Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Установить скрипт вывода картинок 500р


Rain68sky

Recommended Posts

Всем привет, есть отличный скрипт вывода изображений.

http://photoswipe.com  Кто может поставить на опенкарт 2.3 внутрь карточек товара ? 

Сайт https://buy-postel.ru/postelnoe-belye/komplekt-postelnogo-belya-lavanda-new

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17 минут назад, Rain68sky сказал:

внутрь карточек товара

А картинки какие этим скриптом показывать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Rain68sky сказал:

НУ те которые в карточке товара естественно 

 

Я спросил-то к чему?

У Вас у товаров по 1-2 дополнительных картинки. Я понимаю, что в примере красиво смотрится, но там и картинок больше, и они все без полей. Ваши 2 картинки не будут так презентабельно выглядеть. А если у товара только одна картинка? Вы точно всё предусмотрели? И ещё - вёрстка страницы товара не нужна?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, mazein сказал:

Я спросил-то к чему?

У Вас у товаров по 1-2 дополнительных картинки. Я понимаю, что в примере красиво смотрится, но там и картинок больше, и они все без полей. Ваши 2 картинки не будут так презентабельно выглядеть. А если у товара только одна картинка? Вы точно всё предусмотрели? И ещё - вёрстка страницы товара не нужна?

Так я не хочу, чтобы вид карточки как то менялся, я хочу, чтобы только при нажатии на картинку скрипт срабатывал и открывал картинку в своем окне

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


42 минуты назад, mazein сказал:

Я спросил-то к чему?

У Вас у товаров по 1-2 дополнительных картинки. Я понимаю, что в примере красиво смотрится, но там и картинок больше, и они все без полей. Ваши 2 картинки не будут так презентабельно выглядеть. А если у товара только одна картинка? Вы точно всё предусмотрели? И ещё - вёрстка страницы товара не нужна?

А что с версткой страницы по вашему не так? Есть какие то предложения? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18 минут назад, Rain68sky сказал:

я хочу, чтобы только при нажатии на картинку скрипт срабатывал и открывал картинку в своем окне

Ясно, так бы сразу и написали.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.