Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как закрасить "белые блоки" на страницах?


Recommended Posts

Изменил цвет фона (рисунок) и теперь видны белые блоки - корзина, в статьях кнопка "вперед".

Т.е. на странице надпись "Корзина" находится в белом блоке - когда фон был белый, то это не видно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Изъять картинку КОРЗИНА и в фотошопе закрасить под нужный цвет все,что белым. Тогда все белое просто сольется с новым фоном. Ну, во всяком случае, мне кажется это единственное решение. Можно попробовать обрезать все белое с кнопки ,но это уже сложнее.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Изъять картинку КОРЗИНА и в фотошопе закрасить под нужный цвет все,что белым. Тогда все белое просто сольется с новым фоном. Ну, во всяком случае, мне кажется это единственное решение. Можно попробовать обрезать все белое с кнопки ,но это уже сложнее.

Попробую, но у меня фон-картинка, может не то будет.

Просто такие же блоки есть у кнопки "Вперед", на странице "О нас", например. Неужели это тоже картинки? Я думал тут аналог html-таблиц

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Попробую, но у меня фон-картинка, может не то будет.

Просто такие же блоки есть у кнопки "Вперед", на странице "О нас", например. Неужели это тоже картинки? Я думал тут аналог html-таблиц

Фон-картинка, тогда можно попробовать обрезать
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.