Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите плиз!


tirpits

Recommended Posts

В этом разделе должен быть русский язык. Язык по умолчанию устанавливается в Система-Настройки вкладка Локализация.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Tom, ну вот чувствую что я не тупой) не меняет ничего! .............. достал я тебя уже, посмотри плиз, надо поработать на выходных... СПАСИБО!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Поработать Тому в выходные нет нужды.

Косяк единственный в умелых руках, которые привели к этой проблеме. Так как на этой сборке собрано тысячи магазинов (даже обычными домохозяйками)...

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

спасибо за сравнения с домохозяйками то что Вы писали мне не подходит я как бы проявил интерес к 23....23  а нн нет не получается может Вы загляните? ато правда Проблема)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я уже ответил и где исправить и как исправить. "Сделай за меня", это не помощь, на сколько я помню называется это совершенно иначе....Ну вот я так почему то подумал....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.