Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

не выбирает родительскую категорию


Recommended Posts

то есть создаю новую категорию выбираю чтобы родительская была та которая мне нужна она ее не ставит вот сайт weeky.ru вот в нем например стоит родительская категория автотовары некоторые подкатегории сохранились под ней а некоторые не хотят как например антирадары или автоаксессуары почему так другие сохранились а эти не хотят?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


вот скрин я нажимаю на родитель там как видите выскакивает выбор жму на выбор у меня ничего не меняется вот там я могу и написать но это тоже не дает результата

Безымянный.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@anton485 модификатор что-ли какой то стоит? обычно же у родителей селект, а не выпадающий список. Попробуйте вырубить этот модификатор

да и админка странноватая. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

подскажите почему такое может быть что через телефон все выбирает без проблем а через компьютер не хочет? и добавляю когда товары там выбираю категории тоже самое происходит?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.