Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Назначение скрипта


Recommended Posts

Если будут проблемы с рассылкой спама, нагрузкой на сервер, то обращайтесь за очисткой. Гарантия 1 год.  Условие сотрудничества - отсутствие варезных модулей авторов с этого форума. 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, halfhope сказал:

отсутствие варезных модулей авторов с этого форума

 

34 минуты назад, halfhope сказал:

Гарантия 1 год

Может лучше сразу уточнить что вообще варезных модулей?)) А то могут быть и не с этого форума модули варезные, с шеллами.. а потом раз в месяц чистку проводить как-то не комильфо)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Maximbl4m сказал:

Может лучше сразу уточнить что вообще варезных модулей?)) А то могут быть и не с этого форума модули варезные, с шеллами.. а потом раз в месяц чистку проводить как-то не комильфо)

 

Нет, только с этого форума. У меня гарантия на очистку 1 год. В интересах обоих сторон, чтобы подобных проблем с варезом больше не возникало. Если я что-то пропустил, то это гарантийный случай. Если снова варез, то не гарантийный. Если человек хочет пользоваться варезом и платить каждый раз за очистку, то я только за. 

 

P.S. не факт, что у топикстартера проблемы именно из-за вареза.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.