Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Масштабирование фонового изображения сайта


Recommended Posts

Господа, столкнулся с таким явлением: Сделал сайту красивенький фон, чтобы изображения были по бокам и не залазили на контент. На комьютере все норм, а на ноутбуке видно разрешение экрана другое. получается так: контент масштабируется, а картинка нет и все перемешивается в одну кучу - текст нечитабельный, все криво и картинка вылазит за пределы экрана. Подскажите, как сделать так, чтобы картинка масштабировалась вместе с окном браузера?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если присвоили фон свойствами в css background то делайте несколько ресайзов под разные девайсы (я обычно 4-5 вариантов делаю) и через @media запросы в css переопределите под бутстраповские точки преломления.

Змінено користувачем zlatoff
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, flai0616 сказал:

Можно ссылку на сайт?

autopostavka.com.ua                   П.С: С бэкграунд сайз игрался, и сто процентов ставил, и ковер и много чего другого

Змінено користувачем Kanapatiy
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, zlatoff сказал:

Если присвоили фон свойствами в css background то делайте несколько ресайзов под разные девайсы (я обычно 4-5 вариантов делаю) и через @media запросы в css переопределите под бутстраповские точки преломления.

Вот, видел видео, где парень что-то такое делает, но так и не разобрался. Извините, можно поподробнее?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.