Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Импорт товаров с помощью php скрипта


Recommended Posts

Здравствуйте, у нас маркетплейс на opencart и мы хотим сделать импорт товаров без установления на сайтах партнёров разные модули или плагины.

Нас интересует импорт с помощью скрипта php, которого просто можно сагрузить на хост партнёра и у нас на сайте уже настроить импорт.

Такой метод используют некоторые более крупные компаний. где они выдают скрипт под CMS opencar / prestashop / magento
и селлер закидывает на хост без установки и услажнений..

я загрузил 3 пример скриптов которые в зависимость от CMS селлер грузит себе на хост

Вы можете сделать такое решение?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 минуты назад, Anarhist сказал:

Здравствуйте, у нас маркетплейс на opencart и мы хотим сделать импорт товаров без установления на сайтах партнёров разные модули или плагины.

Нас интересует импорт с помощью скрипта php, которого просто можно сагрузить на хост партнёра и у нас на сайте уже настроить импорт.

Такой метод используют некоторые более крупные компаний. где они выдают скрипт под CMS opencar / prestashop / magento
и селлер закидывает на хост без установки и услажнений..

я загрузил 3 пример скриптов которые в зависимость от CMS селлер грузит себе на хост

Вы можете сделать такое решение?

Проще говоря вам нужен API доступ к их сайту. Ну тут вопрос под каждую CMS нужен свой скрипт писать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.