Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с добавлением модулей в "Макеты"


Recommended Posts

Ребят, у меня тут беда какаято, при попытке добавить модуль в макетах в консоль вываливается :
"Uncaught ReferenceError: addModule is not defined"
все дело в том что эта страница - одна из немногих в которых я не вносил никаких правок и изменений, скрипт с функцией addModule на месте, на верочку взял из чистой сборки файл layout_form.tpl, есстественно это не помогло.
 
При загрузке самой странице в консоль падает "Uncaught SyntaxError: Invalid or unexpected token".
Как я понял в названии какогото из модулей присутствуют некорректные символы, и изза них крашится весь скрипт, подскажите куда мне копать?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Проблема решена:
В магазине был установлен модуль SEO Microdata PRO, в названии модуля присутствовала ссылка на феофан, после ее удаления из языкового файла все начало работать нормально, хотя при этом установлено еще несколько модулей у которых в названии все таже ссылка, но она никак не влияет, вобщем странно все это.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.