Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите поправить


Recommended Posts

Как убрать убрать вид списком оставив только вид таблицей по умолчанию, и после переключения на вид таблицей у меня товарные окошки налазит друг на друга.

Посмотрите скрин пожалуйста.

post-19534-0-92266100-1340002419_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Убрать полностью думаю будет сложно, легче наверно будет просто скрыть эту строку, закомментировав то, что отвечает за вывод этой инфы

Попробуйте в файле category.tpl закомментировать <div class="display"><b><?php echo $text_display; ?></b> <?php echo $text_list; ?> <b>/</b> <a onclick="display('grid');"><?php echo $text_grid; ?></a></div>

Чтобы картинки не наезжали друг на друга, нужно уменьшить их размер а админке магазина. Система - Настройки - Изображения - Размер изображения в списке товаров

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Убрать полностью думаю будет сложно, легче наверно будет просто скрыть эту строку, закомментировав то, что отвечает за вывод этой инфы

Попробуйте в файле category.tpl закомментировать <div class="display"><b><?php echo $text_display; ?></b> <?php echo $text_list; ?> <b>/</b> <a onclick="display('grid');"><?php echo $text_grid; ?></a></div>

Чтобы картинки не наезжали друг на друга, нужно уменьшить их размер а админке магазина. Система - Настройки - Изображения - Размер изображения в списке товаров

Спасибо за наводку ты прав, я добился полностью чего хотел убрав из 2х строк вот это <?php echo $text_list; ?> и у меня сразу исчезла надпись списком и автоматически отображается в таблице. Путь к файлу /catalog/view/theme/Ваша тема/template/product/category.tpl

в моем случае это строки 39 и 147. ещё раз спасибо за наводку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.