Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Страницы стандартного модуля information


Recommended Posts

Вопрос глупый, но я уже тыркаюсь в гугле/карте часа полтора все никак не могу найти.

Подскажите пожалуйста, где находятся шаблоны страниц (about_us, terms_conditions, delivery_information и т.п.) для стандартного модуля "информация".

 

P.S. Чтобы понять конкретней, что именно я хочу, посмотрите скриншот. Я добавил текст через этот модуль, и у меня теперь огромная дыра конкретно на этой странице about_us на других такого нет, я хочу посмотреть, откуда она взялась, потому что сам текст прописан корректно через стандартную форму, там нет такого кол-ва пустых строк.

 

Мерси.

 

Спойлер

Снимок.JPG

 

Змінено користувачем Hardcoredrocher
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


смотрите стили, откройте консоль браузера , проинспектируйте код

view/theme/*/template/information/information

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Точно! Поправил css, цель достигнута, спасибо!)

 

Оказывается я не заменил файлик при копировании с сервера, и смотрел в какой то другой information.tpl :), вообщем как обычно, как всегда.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.