Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не приходят письма о заказе клиенту и админу


Recommended Posts

Доброго времени суток уважаемые форумчане. Тема не раз поднималась, но решения описанные в других не помогли. opencart 2.1.0.2 (trs.2.0.3.0)

 Пробовал и разные почты (маил, гмаил) для smtp, и tls и ssl, но в результате 0, в логах пусто. При протоколе mail приходят сообщения с формы обратной связи. Однако о новых заказах не приходят. Прошу помощи.

 

Создал новые статусы заказа, может дело в этом?

Змінено користувачем Igorewa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Каких то 20 часов поисков и я нашел решение, решение скорее всего задуманное изначально. Создал почтовый сервер на своем виртуальном хостинге и использовал MAIL вместо SMTP, письма приходят мгновенно, форма обратной связи работает. Причину по которой SMTP от майла, гмайла и яндекса не работали не знаю, наверное борются со спамом или придумали новую платную опцию.

п.с. указал в дополнительных адресай ящик на майле, все приходит.

Тему можно закрыть.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.