Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

перестали приходить письма на почту продавца и покупателя


Rurik

Recommended Posts

Здравствуйте. пару недель назад всё работало отлично. при оформлении заказа и продавцу на почту приходило письмо и покупателю, так ещё и смс на телефон приходило что получен заказ. потом в один прекрасный день новые заказы везде перестали отображаться, даже в панели состояния. поставил модуль пропавших заказов в расширения, в панели состояния заказы стали появляться, а на почты и смс по прежнему нет. Но есть один интересный момент... когда я захожу в раздел "заказы" в панель состояния и перехожу на конкретный пропавший заказ (так они стали называться) нажимаю посмотреть заказ и там ставлю галочку на пункте "переопределить" и "уведомить покупателя" сообщения везде сразу же приходят? в чём проблема?.. я так уже 3 заказа упустил((

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.