Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подключение Яндекс Кассы для юр. лица


Recommended Posts

Подскажите пожалуйста какой лучше модуль использовать для интеграции с Яндекс кассой?

Встроенный в ocStore 2.3.0.2.2 - Яндекс.Касса, v1.0.ocs или модуль от самого яндекса Y.CMS?

 

И ещё вопрос Яндекс Касса при подключении требует заполнения тех. анкеты её можно посмотреть по ссылке.

Как её правильно заполнить для Opencart?

 

Из того что я понял это Секретное слово магазина - можно задать своё(не более 20 символовна латинице

И checkUrl/avisoUrl прописан в настройках модуля Y.CMS, где взять successUrl/failUrl?

 

И как я понимаю у Яндекса обязательное требование должен быть настроен https верно? 

 

 

Змінено користувачем maksiLo
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 минут назад, PVL сказал:

Да я знаю про эту ссылку и читал инструкции, там есть инструкции только по настройке модуля Y.CMS но ничего не написано про заполнение тех. анкеты.

Инструкция актуальна только после подключения, а до подключения требуется как раз заполнение тех. анкеты откуда брать для неё данные непонятно.

Змінено користувачем maksiLo
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.